2017 SPOLEČENSKÝ VEČER FARNOSTI

Nastala doba plesů a tak rovněž naše farnost nemohla zůstat pozadu. Tentokrát to byl již dvacátý společenský večer v historii farnosti, jehož motto bylo VŠEVRŠOVICKÝ VZLET – SLET – ÚLET! Sice tentokrát nepřišlo tolik lidí, jako dříve, ale návštěvníci nebyli ochuzeni. Naše mládež opět excelovala a připravila úžasný program, který se všem líbil.

Úžasná byla jejich připomínka minulých spartakiád. Cvičenci ukázali, že i nyní si umí zacvičit a mají z toho radost.

Program byl bohatý a zúčastnili se i naši milí neslyšící, kteří k nám již neodmyslitelně rovněž patří. I oni si pro nás připravili svůj program.

Ve víru tance byla „stará garda“, mládež a zahanbit se nedaly ani malé děti, které mnohým vytřely zrak. Nechyběla ani tombola a společenské hry. Mezi přáteli nám bylo dobře a mnozí vydrželi až do půlnoci, i když venku byla třeskutá zima.

Bylo to fajn a již se těšíme na jednadvacáté setkání ve strašnické Barče.

Děkujeme všem, kteří vše připravili, i když měli sami jistě dost své práce.

Jarda Lukáš