Kalendář

Všechny akce i pravidelné aktivity jsou dočasně zrušeny.

Po Út St Čt So Ne
1
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 1 @ 18.00 – 19.00
 
2
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 2 @ 8.00 – 9.00
 
5
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Led 5 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 5 @ 18.00 – 19.00
 
6
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Led 6 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Led 6 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Led 6 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
8
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 8 @ 18.00 – 19.00
 
9
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 9 @ 8.00 – 9.00
 
10
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Led 10 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 10 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Led 10 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Led 10 @ 10.30 – 11.30
 
12
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Led 12 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 12 @ 18.00 – 19.00
 
13
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Led 13 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Led 13 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Led 13 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Led 13 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
14
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 14 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Led 14 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Zrušeno – Náboženství mladších dětí z 1. stupně 16.30
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Led 14 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
15
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 15 @ 18.00 – 19.00
 
16
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 16 @ 8.00 – 9.00
 
17
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Led 17 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 17 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Led 17 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Led 17 @ 10.30 – 11.30
 
19
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Led 19 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 19 @ 18.00 – 19.00
 
20
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Led 20 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Led 20 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Led 20 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Led 20 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
22
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 22 @ 18.00 – 19.00
 
23
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 23 @ 8.00 – 9.00
 
24
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Led 24 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 24 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Led 24 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Led 24 @ 10.30 – 11.30
 
26
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Led 26 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 26 @ 18.00 – 19.00
 
27
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Led 27 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Led 27 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Led 27 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Led 27 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
28
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 28 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Led 28 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Zrušeno – Náboženství mladších dětí z 1. stupně 16.30
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Led 28 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
29
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 29 @ 18.00 – 19.00
 
30
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 30 @ 8.00 – 9.00
 
31
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Led 31 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 31 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Led 31 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Led 31 @ 10.30 – 11.30