Kalendář

Všechny akce i pravidelné aktivity jsou dočasně zrušeny.

Po Út St Čt So Ne
1
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Čvn 1 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Čvn 1 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Čvn 1 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Čvn 1 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
2
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 2 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Čvn 2 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Zrušeno – Náboženství mladších dětí z 1. stupně 16.30
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Čvn 2 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
3
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Čvn 3 @ 18.00 – 19.00
 
4
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 4 @ 8.00 – 9.00
 
5
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Čvn 5 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Čvn 5 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Čvn 5 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Čvn 5 @ 10.30 – 11.30
 
7
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Čvn 7 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 7 @ 18.00 – 19.00
 
8
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Čvn 8 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Čvn 8 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Čvn 8 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Čvn 8 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
10
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Čvn 10 @ 18.00 – 19.00
 
11
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 11 @ 8.00 – 9.00
 
12
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Čvn 12 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Čvn 12 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Čvn 12 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Čvn 12 @ 10.30 – 11.30
 
14
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Čvn 14 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 14 @ 18.00 – 19.00
 
15
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Čvn 15 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Čvn 15 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Čvn 15 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Čvn 15 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
16
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 16 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Čvn 16 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Zrušeno – Náboženství mladších dětí z 1. stupně 16.30
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Čvn 16 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
17
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Čvn 17 @ 18.00 – 19.00
 
18
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 18 @ 8.00 – 9.00
 
19
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Čvn 19 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Čvn 19 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Čvn 19 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Čvn 19 @ 10.30 – 11.30
 
21
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Čvn 21 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 21 @ 18.00 – 19.00
 
22
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Čvn 22 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Čvn 22 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Čvn 22 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Čvn 22 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
23
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 23 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Čvn 23 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Zrušeno – Náboženství mladších dětí z 1. stupně 16.30
24
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Čvn 24 @ 18.00 – 19.00
 
25
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 25 @ 8.00 – 9.00
 
26
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Čvn 26 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Čvn 26 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Čvn 26 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Čvn 26 @ 10.30 – 11.30
 
28
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Čvn 28 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 28 @ 18.00 – 19.00
 
29
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Čvn 29 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Čvn 29 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Čvn 29 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Čvn 29 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
30
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Čvn 30 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Čvn 30 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Zrušeno – Náboženství mladších dětí z 1. stupně 16.30
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Čvn 30 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová