FARNÍ SPOLEČENSKÝ VEČER

Pravidelně v tuto dobu se naše farnost schází na společenském večeru. Již dávno neplatí, že se společenského večera účastní pouze dospělí jedinci. Mnoho rodičů a prarodičů se společně s dětmi připravovalo na uváděnou akci. Již kolem 19. hodiny se otevřely dveře do sálu a lidé si pomalu vybírali místa k sezení. Je pravda, že mnoho z nich ani moc neposedělo a věnovali se raději tanci a příjemnému klábosení. Mnoho z nich posléze potkalo své přátele, které dlouho dobu neviděli. Byli rádi, že se po dlouhé době opět setkali.

Nás osobně vždy potěší mnoho dětí, které se nenudí a radostně skotačí mezi rodiči. Jsou tací dospělí, kterým to vadí, ale mnoho zúčastněných se na naší drobotinu těší.

Již klasicky nás uvítal Vláďa Jeništa a sdělil nám, co se bude dít. Úžasná byla také naše mládež, která jako vždy připravila svůj program. Tentokrát byly akční pouze dívky, ale bylo to vše moc hezké.

Nezbytnou součástí programu byla také tombola. Vydražilo se poměrně dost financí na opravu kostela sv. Václava a zbytek poputuje k nesolventním seniorům a ostatním potřebným.

Děkujeme za možnost společného setkání. Již se těšíme na příští rok.

Iva a Jarda Lukášovi