VÝLET SENIORŮ 2018

Naši senioři dostali letos velký dárek v podobě speciálního výletu. Cílem byly lázně Poděbrady s prohlídkou muzejní expozice na zámku a procházkou krásným lázeňským parkem. Pro všechny byl objednán i oběd v příjemné restauraci na břehu Labe a prohlídka minipivovaru.

Na odpoledne jsme přejeli do Staré Boleslavi. Tam  P. Artur sloužil v kostele sv. Václava mši sv., po které jsme mohli uctít i vystavené Palladium země české. To je tam po dobu opravy kostela Nanebevzetí Panny Marie totiž přechodně umístěno. A byl to velice silný zážitek. Po mši sv. nás čekala ještě velmi podrobná komentovaná prohlídka kostela a místa zavraždění sv. Václava a už byl nejvyšší čas na návrat domů.

Výlet byl krásný a velký dík patří Vláďovi, Janě a Lukášovi za přípravu, organizaci a pomoc.

Iva a Jarda Lukášovi