• Tuto i příští neděli vybíráme na provoz a potřeby naší farnosti. Děkujeme! U vchodu do kostela je opět kasička na postní almužnu. Výtěžek bude využit na konkrétní potřeby farnosti.
  • Tuto a příští neděli také probíhá charitativní dětský bazárek. Výtěžek bude využit na potřeby maminek s dětmi v naší farnosti.
  • V postní době se konají biblické hodiny s Jožkou Nagyem každý týden, vždy v úterý v 16.45 na faře. Zaměří se na pašijovou část Janova evangelia.
  • V úterý 19. 3. v 19:00 se na faře sejde k pravidelnému jednání pastorační rada.
  • Ve čtvrtek 21. 3 v 17:30 v sále sv. Václava zahraje divadelní spolek Loutky v nemocnici svou novou hru Malý princ. Vstup je zdarma, srdečně zveme především (ale nikoliv pouze) děti!
  • V pátek v 17:15 pokračují u sv. Václava křížové cesty vedené laiky z naší farnosti.
  • 23. 3. 2019 v sobotu se budou konat v sále sv. Václava “Ozvěny Jiřetína”
    od 13:00 do cca 19:00. Přihlašování je možné přímo u Vladimíra Jeništy či na mail
    vladajen@gmail.com . Hlídání dětí nebude zajištěno.
  • Postní duchovní obnova pro muže bude v pátek 22. 3., začínat budeme v 17:15 křížovou cestou, následovat bude bohoslužba po ní přednáška Mons. Michaela Slavíka v sále. Pro ženy bude pak obnova následující týden. Povede ji P. Radek Tichý.
  • 25. března na Slavnost Zvěstování Páně bude slavnostní bohoslužba u sv. Václava v 18:00.

Z liturgického kalendáře: úterý 19. března – Slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie * neděle 24. března – 3. neděle v mezidobí.

přejeme všem požehnaný týden!