OZNÁMENÍ – Neděle 12. května – 4. neděle Velikonoční

• Tuto neděli je sbírka na provoz a potřeby naší farnosti. Příští neděli bude Svatojánská sbírka na Arcidiecézi. Děkujeme všem dárcům.
  • Na úterý 14. května do sálu sv. Václava od 19.00 hod. Svolává Pastorační rada farní shromáždění k problému personálního a finančního zajištění chodu farnosti. Důležitá je účast všech dospělých, kterým na naší farnosti záleží.
  • V pátek 17. května po mši bude sále opět Pánský klub, na kterém bude mimo jiné možno vyzkoušet i zbrusu nové sportovní vybavení sálu.
  • V sobotu 1. června 2019 se uskuteční Celofarní výlet. Tentokrát pojedeme na Litoměřicko, jsou objednány jen tři autobusy, proto se již nyní můžete hlásit, aby se na Vás dostalo, a to buď osobně u V. Jeništy, nebo e-mailem: vladajen@gmail.com, případně telefonicky na číslo 777565119. Bližší informace během května.
  • V pátek 24. května bude mše svatá již v 17:00, následovat bude Noc kostelů. Otevřeny budou oba naše kostely. Program zajistí hudebníci, loutkoherci a dobrovolníci z naší farnosti. Zveme!
  • V neděli 2. června od 14:30 bude za kostelem sv. Václava probíhat tradiční Den dětí spoluorganizovaný dětmi a mládeží z naší farnosti. Srdečně zveme nejen děti z naší farnosti.

Z liturgického kalendáře: úterý 14. května – svátek sv. Matěje, apoštola * čtvrtek 16. května – Svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech * neděle 19. května – 5. neděle Velikonoční.

Přejeme všem požehnané Velikonoce!