OZNÁMENÍ – Neděle 13. ledna – Svátek Křtu Páně

• Dnešní i příští sbírka jsou na provoz a potřeby farnosti. Děkujeme!
  • Dnes se v sále sv. Václava v 18:30 uskuteční setkání v rámci půlroční přípravy na svátost biřmování. Zájemci o tuto svátost se ještě mohou hlásit faráři.
  • Připomínáme, že každou středu v 17:00 probíhají v sále rehabilitační cvičení pro seniory a potřebné.
  • V sobotu 19. ledna bude od 15:00 v sále sv. Václava tradiční dětský karneval se soutěžemi o odměnami. Srdečně zveme!
  • Prosíme ty, kdo budou potřebovat potvrzení o poskytnutých darech farnosti za rok 2018  a mají změnu adresy, aby to sdělili účetní, Ivoně Novákové na mail yvonanovakova@email.cz (nebo osobně), nejlépe do 19. 1. 2019.
  • Ve čtvrtek 17. 1. od 18:00 startuje v sále sv. Václava nový cyklus besed, kulturních a spirituálních akcí s názvem Zimní večery u sv. Václava. Začínáme besedou s Markem Orko Váchou na téma související s bioetikou „Proč nebýt dokonalý?“ S podtitulem „Co se změnilo narozením Lulu a Nany“. Po krátké přednášce bude následovat moderovaná diskuze a pak prostor k neformálnímu rozhovoru u kávy a sušenek.
  • Ve čtvrtek 24. ledna bude v rámci téhož cyklu v kostele v 18:00 slavnostně zahájena výstava fotografky a ekoložky Denisy Mikešové, součástí programu bude i krátká beseda s autorkou. Cyklus bude pokračovat každý čtvrtek v 18:00 až do konce března.
  • Srdečně Vás zveme na společenský večer, který letos bude na téma 1919-2019 V BARVÁCH TRIKOLORY, jako oslava a vstoupení do dalších sta let republiky. Večer se uskuteční v KD Bariádníků 25. ledna 2019. V.I.P. pozvánky jsou k dostání v kostele.

Z liturgického kalendáře: čtvrtek 17. ledna – Památka sv. Antonína, opata * pátek 18. ledna – Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů * neděle 20. ledna – 2. neděle v mezidobí.