OZNÁMENÍ – Neděle 26. srpna – 21. neděle v mezidobí

• Dnešní i příští neděli je sbírka určena na provoz a potřeby naší farnosti. Děkujeme!
  • Příští neděli již budou dvě mše svaté v 8:30 a v 10:30, od neděle také platí rozpis bohoslužeb pro školní rok: v úterý v 18:00 u sv. Mikuláše, ve středu v 18:00 u sv. Václava, ve čtvrtek v 8:00 u sv. Mikuláše, v pátek v 18:00 u sv. Václava, v sobotu v 8:00 u sv. Mikuláše. Svátosti smíření vždy půl hodiny přede mší svatou u sv. Václava, nebo po dohodě s knězem.
  • Příští neděli bude eucharistie v 10:30 na zahájení školního roku s požehnáním všem dětem, učitelům, vychovatelům a katechetům. Po mši bude prostor pro rozhovory rodičů s katechety ohledně letošních kroužků náboženství.
  • V úterý 28. 8. v 19:00 se sejde na faře pastorační rada.
  • Nyní, po mši, opět všechny co nejsrdečněji zveme na farní kafe na schodech kostela.
    Z liturgického kalendáře: pondělí 27. srpna – památka sv. Moniky * úterý 28. srpna – památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve * středa 29. srpna – památka Umučení sv. Jana Křtitele * neděle 2. září – 22. neděle v mezidobí.