OZNÁMENÍ – Neděle 28. ledna – 4. neděle v mezidobí

• Dnešní i příští sbírka je na provoz a potřeby naší farnosti. Děkujeme.
  • Dospělí zájemci o přijetí svátosti křtu, nebo o první svaté přijímání mohou kontaktoval faráře, Mons. Artura Matuszka.
  • Děkujeme všem, kteří pomáhali s organizací pátečního společenského večera farnosti.
  • Dnes vychází nové číslo Svatováclavské Vinice, zaměřené na komunikaci ve farnosti.
  • Dnes v 16:30 na faře zahraje loutkové divadélko pro děti Prince Bajaju.
  • Ve středu 31. ledna ve 14.00 u sv. Václava proběhne poslední rozloučení s naším farníkem Miroslavem Staškem.
  • Ve čtvrtek 1. února v 11.00 bude u sv. Mikuláše poslední rozloučení s naším farníkem Zdeňkem Tománkem.
  • Ve čtvrtek 1. února se bude konat setkání seniorů na faře při čaji. Sejdou  se po ranní mši svaté, t.j. asi v 9 hodin. Srdečně zveme!
  • 15. února v 18.00 bude u sv. Václava již tradiční Ekumenický popelec za účasti místního husitského, evangelického i římskokatolického kněze. Srdečně zveme!
  • 24. 2. 2018 od 13.00 do 19.00 proběhnou v sále sv. Václava “Ozvěny Štěkně”. Prosíme zájemce, aby se zapsali na seznam v kostele vzadu za lavicemi, případně v sakristii. Setkání bude zakončeno mší svatou. S hlídáním dětí není počítáno.
  • Zveme vás k vykonání křížové cesty v Osvětimi, 16. – 18. března 2018. Předpokládaná cena je cca 1500 Kč. V ceně je zahrnuta cesta, ubytování a vstup do areálu Osvětimi. Cena není konečná a závisí na ceně dopravy. Bližší informace u Jana Horáčka. Přihlašovat se je možno na emailu asistent@farnostvrsovice.cz případně na seznam v zadní části kostela. Počet účastníků je omezen na dvacet osob. Upozorňujeme, že cesta bude fyzicky
    i psychicky náročná.

Z liturgického kalendáře: středa 31. ledna – Památka sv. Jana Boska, kněze * pátek 2. února – Svátek Uvedení Páně do chrámu * neděle 4. února – 5. neděle v mezidobí.