Kalendář

Po Út St Čt So Ne
2
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Úno 2 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 2 @ 18.00 – 19.00
 
3
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Úno 3 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Úno 3 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Úno 3 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Úno 3 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
5
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 5 @ 18.00 – 19.00
 
6
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 6 @ 8.00 – 9.00
 
7
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Úno 7 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 7 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Úno 7 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Úno 7 @ 10.30 – 11.30
 
9
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Úno 9 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 9 @ 18.00 – 19.00
 
10
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Úno 10 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Úno 10 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Úno 10 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Úno 10 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
11
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 11 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Úno 11 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Zrušeno – Náboženství mladších dětí z 1. stupně 16.30
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Úno 11 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
12
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 12 @ 18.00 – 19.00
 
13
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 13 @ 8.00 – 9.00
 
14
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Úno 14 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 14 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Úno 14 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Úno 14 @ 10.30 – 11.30
 
16
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Úno 16 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 16 @ 18.00 – 19.00
 
17
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Úno 17 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Úno 17 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Úno 17 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Úno 17 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
18
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 18 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Úno 18 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Zrušeno – Náboženství mladších dětí z 1. stupně 16.30
19
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 19 @ 18.00 – 19.00
 
20
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 20 @ 8.00 – 9.00
 
21
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Úno 21 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 21 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Úno 21 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Úno 21 @ 10.30 – 11.30
 
23
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Úno 23 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 23 @ 18.00 – 19.00
 
24
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Úno 24 @ 10.00 – 12.00
 
Zrušeno – Náboženství předškoláků 15.30
Eucharistie 18.00
Eucharistie v Kostel sv. Václava
Úno 24 @ 18.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Úno 24 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Úno 24 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
25
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 25 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Úno 25 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Zrušeno – Náboženství mladších dětí z 1. stupně 16.30
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Úno 25 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
26
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 26 @ 18.00 – 19.00
 
27
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 27 @ 8.00 – 9.00
 
28
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Úno 28 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 28 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Úno 28 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Úno 28 @ 10.30 – 11.30