Setkání seniorů při čaji

Milí senioři ale i všichni ostatní, kdo máte dopoledne volno – srdečně vás zveme na setkávání farníků při čaji. Setkávání se konají na faře každý první čtvrtek v měsíci po ranní mši sv. u sv. Mikuláše, to jest od 8.45 10.00.

Někdy si jen popovídáme, ale častěji máme pozvaného hosta, který nám může říci něco zajímavého. Jednou nám např. povídala Martina Špinková o práci Hospicového občanského sdružení Cesty domů – instituci, která pomáhá těžce nemocným doma a jejich rodinám. Jindy nám děti z církevní školy sester Voršilek zpívaly, hrály na housle a flétny, recitovaly básničky.

V případě zájmu bychom chtěli každý třetí čtvrtek v měsíci promítat dobrý film. V říjnu jsme už mohli sledovat výborný český film o sv. Václavu.

Tak vy, kteří se třeba cítíte být osamělí, neváhejte a přijďte mezi nás.